OPINIE KLIENTÓW
Zuzanna
Świetna osoba, świetna atmosfera i świetnie umiejętności! Polecam przede wszystkim kobietom przygotowującym się do porodu, jak i po porodzie! 😁
Maria
Jedna z bardziej profesjonalnych osób, z których usług ostatnio korzystałam. Chodzę do Jagody od 3 lat regularnie, jestem po 2 ciążach i wielu przejściach. Jagoda potrafi zaradzić mi w każdym problemie i do tego odpowiedzieć jasno na masę moich pytań. Co istotne dla mnie, zawsze zaleca mi łatwe w wykonaniu ćwiczenia, które są skuteczne. W dodatku każda wizyta w gabinecie, poza odczuwalnymi efektami masażów, jest wyjątkowo miłym spędzeniem czasu, gdyż Jagoda jest super osobą.
Marek
Ból głowy jak ręką odjął. Cierpliwość, profesjonalizm i rzetelne podejście!
Urszula
Jagoda opiekuje się mną od 3 lat. Trafiłam do niej w połogu po pierwszym porodzie i pomogła z bólem pleców, potem z innymi problemami. Uratowała mi wyjazd w góry gdy zakwestionowała inną diagnozę, rozpoznała przykurcz mięśni i założyła tejpy. Empatyczna, ale też konkretna i z wielką wiedzą.
Jakub
Jagodę mogę polecić ze 100% odpowiedzialnością. Takiej profesjonalistki z super podejściem do ludzi ze świecą szukać!
Czy to ból karku, wieloletni ból łydki czy kręgosłupa, zawsze pomoże na miejscu i przy okazji nakieruje na odpowiednie ćwiczenia i zmianę codziennych przyzwyczajeń (czasami ciężko przyjąć do wiadomości, że się źle biega albo oddycha 🙂 ).
Jedyny minus to długie kolejki, żeby się umówić na wizytę, ale o czymś to świadczy!
Joanna
Pani Jagoda jest wspaniałą specjalistką, ma rozgległą wiedzę i doskonałe umiejętności. Polecam każdej osobie zmagającej się z bólem.
Aleksandra
Jagoda to najlepsza specjalistka jaką kiedykolwiek spotkałam.
Dzięki jej zabiegom oraz ćwiczeniom moje zdrowie w końcu wraca na właściwe tory. Dziękuję z całego serca za pomoc!
Magda
Jagoda jest wybitną fizjoterapeutką 😊😊 Dzięki wizytom i zalecanym przez nią ćwiczeniom, moje bolesne miesiączki zostały całkowicie wyeliminowane. Jagoda podchodzi do ciała w sposób holistyczny, traktując je jako całość, co sprawia, że każda wizyta obejmuje kompleksową opiekę nad całym ciałem. Posiada ogromną wiedzę, którą cierpliwie i jasno przekazuje. Jest osobą sympatyczną, z którą rozmowa jest zawsze przyjemnością. Z pełnym przekonaniem polecam Jagodę każdemu, kto szuka skutecznej terapii.
Magdalena
Jagoda ratowała mnie przed bólem w ciąży i po porodzie. Dzięki jej rozległej wiedzy z zakresu fizjoterapii, osteopatii, pracy z oddechem pomogła mi poradzić sobie z trudnym czasem rekonwalescencji po CC. Z czystym sumieniem polecam!
Anna
Duże zaangażowanie Pani Jagody i profesjonalne podejście pomogło moim dzieciom. W jednym przypadku pozbyliśmy się problemu z częstym (nieuzasadnionym) uczuciem pełnego pęcherza i parciem na "siusiu", a drugim walczymy przy wsparciu Pani Jagody z rozwojem mowy. Po każdej wizycie widać spektakularne efekty.
Robert
Witam polecam bardzo !15 lat chodzenia po różnych lekarzach ,masa badań,leczenia na jelito drażliwe a wystarczyło parę wizyt u Pani Jagody i wstaje bez bólu.Nikt nie wpadł na to żeby rozmasować zrosty ,mięśnie itd tak specjalistycznie i cud 🤩🤗bardzo dziękuje i do zobaczenia Aga Kaczor 🤗
Kancelaria G&G
Świetna specjalistka, doskonale zdiagnozowała moje problemy z nerkami i potrafiła uwolnić mnie od przewlekłego bólu, polecam wszystkim